φόρουμ Σπίθας νέων Αθήνας

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

χώρος συζητήσεων για την Κίνηση Ανεξάρτητων Πολιτών


    Παραίτηση από την νέα οργανωτική επιτροπή - της Βασιλικής Τζίκα 21/6/2011

    Admin
    Admin
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 45
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2011
    Τόπος : Σπίθα νέων Αθήνας

    Παραίτηση από την νέα οργανωτική επιτροπή - της Βασιλικής Τζίκα 21/6/2011 Empty Παραίτηση από την νέα οργανωτική επιτροπή - της Βασιλικής Τζίκα 21/6/2011

    Δημοσίευση  Admin Σαβ Ιουν 25, 2011 2:51 am

    Καλησπερα Μικη,

    ειμαι η Βασιλικη Τζικα απο την Σπιθα Κυθηρων.Μ αυτην μου την επιστολη θελω να σου εκφρασω την διαγραφη συμμετοχης μου απο την οργανωτικη επιτροπη προετοιμασιας του Α Πανελληνιου Συνεδριου διοτι, αυτη η επιτροπη οπως αποδειχτηκε απαρτιζεται η μιση απο τα μελη του ΑΡΔΗΝ Καραμπελιας τους οποιους και γνωριζω ολους εναν εναν με τα ονοματα τους και η μιση απο τους ανθρωπους του Σαββοπουλου.Εαν θα ριξης μια ματια και εσυ στον καταλογο ονοματων θα δης οτι εκτος του Γιωργου Καλεαδη και το δικομου ,οσοι ειναι απο την Θεσ/νικη ειναι ολοι ΑΡΔΗΝ.Δεν θελω να αναφερφω τωρα για το προβλημα ΑΡΔΗΝ πιστευω οτι εγινε γνωστο πια και σ εσενα,μετα απο τα χθεσινα γεγονοτα ντροπης που εγιναν στην αιθουσα,οπου ο ιδιος ο κ.Αλευρομαγειρας φωναζε απο το μικροφωνο οτι:Γιωργο κατι γινεται εδω μεσα αλλα δεν μπορω να το πιασω.Δυστυχως αυτα γινονται στην Θεσ/νικη (απο οπου ξεκινησαμε εγω και ο αντρας μου την δραση μας στην Σπιθα) καθε φορα που πρεπει να οργανωσουμε κατι ολες οι Σπιθες μαζι.Θελω να ξερης οτι ειμαστε μαζι σου παρολο που παραλιγο θελαμε να αποχορησουμε απο το Κ.Α.Π.αλλα μετα των γεγονοτων Καραμπελια αποφασισαμε να μεινουμε και να παλεψουμε.Μαλλον Μικη πολλοι δεν ξερουν να χρεισιμοποιουν τον ορο και την λεξη Δημοκρατια απλως μονο ξερουν να την αναφερουν.

    Φιλικα Βασιλικη

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Μάης 19, 2024 1:12 pm